6 квітня 2021 року охоронець приватної компанії «Експрес-Т», яка займається евакуацією неправильно запаркованих автомобілів у Києві, силоміць виштовхав журналістку київського бізнес-порталу Mind.ua Любов Величко з території підприємства зі словами «У меня тут своя страна и свои законы».
Журналістка хотіла взяти коментар у керівництва компанії «Експрес-Т», яка евакуює авто в Києві, на її думку, без будь-яких договорів з міською адміністрацією. Представилась, вона показала журналістське посвідчення. Але охоронець силоміць виштовхав її, зазначивши при цьому, що в нього тут, мовляв, своя країна і свої закони. А у відповідь на прохання покликати когось із керівництва компанії охоронець сказав, що «тут такої компанії нема» (це попри те, що адреса вказана на сайті компанії, і на території було кілька десятків авто з логотипами «Експрес-Т»). Згодом прийшов начальник охоронця, який почав штовхати журналістку зі словами: «Покиньте територию!».
Любов Величко викликала поліцію, яка, на її переконання, «поводилася на відчепись».
«У перший же день було встановлено особи тих, хто перешкоджав мені робити мою роботу, опитано мене і свідків, – розповіла журналістка пресслужбі НСЖУ. – Проте, кримінальне провадження розпочато так і не було. І лише після того, як я озвучила цю справу в присутності генпрокурора Ірини Вендиктової, було порушено кримінальне провадження за статтею 171-1 ККУ і розпочалося активне розслідування. Допитали мене, свідків, долучили до справи відео з мого мобільного телефону. Провадженням займається Оболонське відділення поліції. Зараз, наприкінці жовтня, вже готують проєкт підозри».
Любов Величко також додала, що, на її переконання, недопуск журналіста на місце події, тобто, на його, по суті, робоче місце, є найпоширенішим злочином проти журналістів. Проте, поліція розпочинає розслідувати такі злочини лише тоді, коли начальство повідомляє, що справа перебуває на контролі в Офісі генерального прокурора. Натомість, як показує практика, для розслідування такого типу справ вистачає 2-3 тижні.