Інцидент стався 10 листопада 2020 року у селищі Семенівка, Полтавської області. Начальник Семенівського відділення поліції Микола Голощапов перешкоджав професійній діяльності головного редактора ТОВ «Телерадіокомпанія-Інформ» Михайла Погрібного, намагався розбити відеокамеру.
Відбулося це під час підготовки сюжету про транспорт агрофірми, з якого за рішенням суду зняли арешт. Представники компанії забрали вантажівки з місця їх тимчасового утримання, але під час руху колону з машин зупинили поліцейські. На відео, яке опубліковано на порталі «Семенівський вісник» видно, що поліцейський вихоплює з рук журналіста камеру та прямує до службового авто. Правоохоронець намагався втекти із камерою на автомобілі, однак люди перекрили рух його транспортному засобу. Через це, він декілька разів намагався пошкодити камеру, а потім був вимушений повернути її журналісту.
Прес-службі НСЖУ постраждалий журналіст Михайло Погрібний повідомив: «Я поїхав висвітлювати цю подію, бо для нашого невеликого населеного пункту вона дійсно значна, аудиторії цікаві такі новини. Коли колону машин зупинили поліцейські, то до них вийшов юрист агрокомпанії, який продемонстрував ухвалу суду. Я стояв поруч та просто фіксував його спілкування з правоохоронцями на камеру. Раптом, Микола Голощапов підійшов до мене, трохи посунув та почав спиною закривати об’єктив. Коли я перейшов в інше місце, щоб продовжувати зйомку, то начальник поліцейського відділення підбіг до мене, вихопив камеру, почав ламати її об коліно та кидати на асфальт. Досі не розумію, як камера при цьому вціліла та продовжувала вести зйомку».
«На щастя я ударів чи побоїв не зазнав, то ж звертатися до лікарів потреби не було. Після інциденту ми поїхали в райвідділ, щоб написати заяву», – додав журналіст.
Заступник начальника відділу комунікації ГУНП у Полтавській області Роман Грішин у коментарі для телеканалу «Центральний» сказав: «По вказаному факту відкрито кримінальне провадження за 171 статтею частина 3 Кримінального кодексу України. Це – перешкоджання журналістській діяльності. Зараз керівництвом ГУНП ініційована службова перевірка по вказаному факту».
За інформацією, отриманою від Михайла Погрібного, станом на 12 листопада 2020 року відомості про цей інцидент було внесено до ЄРДР та передано до ДБР. Національна спілка журналістів України наголошує на неприпустимості перешкоджанню журналістської діяльності, тим паче з боку представників влади. Правоохоронці під час своєї роботи повинні максимально сприяти представникам преси, а не виступати в ролі нападників